DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Payment methods
fi: Maksutavat

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Vendor account number
fi: Palveluntarjoajan tilinumero
