DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Brazil
fr: Brésil

en: Chile
fr: Chili

en: Argentina
fr: Argentine

en: Mexico
fr: Mexique

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Unknown error
fr: Erreur inconnue

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Bank transfer
fr: Virement bancaire

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Payment methods
fr: Modes de paiement

en: Credit card
fr: Carte bancaire

en: Vendor account number
fr: Numéro de compte vendeur
