DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Brazil
gl: Brasil

en: Mexico
gl: México

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Vendor account number
gl: Número de conta do vendedor
