DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Vendor account number
he: מספר חשבון הספק
