DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Chile
hy: Չիլի

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Mexico
hy: Մեքսիկա
