DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Brazil
kn: ಬ್ರಝಿಲ್

en: Chile
kn: ಚಿಲಿ

en: Argentina
kn: ಅರ್ಜಂಟೀನಾ

en: Mexico
kn: ಮೆಕ್ಸಿಕೊ

en: Unknown error
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ
