DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Mexico
lt: Meksika

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Vendor account number
lt: Pardavėjo sąskaitos numeris
