DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Mexico
lv: Meksika

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Vendor account number
lv: Pārdevēja konta numurs
