DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Bank transfer
nl: Overboeking

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Vendor account number
nl: Verkoper account-nummer
