DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Payment methods
pl: Metody płatności

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Vendor account number
pl: Numer konta sprzedawcy
