DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Brazil
ro: Brazilia

en: Mexico
ro: Mexic

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Payment methods
ro: Metode de plată

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Vendor account number
ro: Contul comerciantului
