DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Brazil
ru: Бразилия

en: Chile
ru: Чили

en: Argentina
ru: Аргентина

en: Mexico
ru: Мексика

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Unknown error
ru: Неизвестная ошибка

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: Bank transfer
ru: Банковский перевод

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Payment methods
ru: Методы оплаты

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Vendor account number
ru: Номер счёта поставщика
