DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Brazil
sk: Brazília

en: Chile
sk: Čile

en: Argentina
sk: Argentína

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Vendor account number
sk: Obchodníkove číslo účtu
