DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Mexico
sv: Mexiko

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Vendor account number
sv: Försäljarens kontonummer
