DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Brazil
te: బ్రెజిల్

en: Chile
te: చిలీ

en: Argentina
te: అర్జెంటీనా

en: Mexico
te: మెక్సికో
