DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Chile
tr: Şili

en: Argentina
tr: Arjantin

en: Mexico
tr: Meksika

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Bank transfer
tr: Havale / EFT

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Vendor account number
tr: Satıcı hesap numarası
