DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Vendor account number
cs: Číslo účtu prodejce
