DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Brazil
hi: ब्राज़ील

en: Chile
hi: चिली

en: Argentina
hi: स्र्पहला

en: Mexico
hi: मेक्सिको
