DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Brazil
id: Brasil

en: Chile
id: Chili

en: Mexico
id: Meksiko

en: Payment methods
id: Metode Pembayaran

en: Credit card
id: Kartu kredit
