DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Brazil
is: Brasilía

en: Chile
is: Chíle

en: Argentina
is: Argentína

en: Mexico
is: Mexíkó

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Thank you for your order! We will be notified by DineroMail that we have received your payment.
is: Takk fyrir pöntunina! DineroMail mun láta okkur vita um leið og greiðslan hefur verið meðhöndluð.
