DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Brazil
ja: ブラジル

en: Chile
ja: チリ

en: Argentina
ja: アルゼンチン

en: Mexico
ja: メキシコ

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Other settings
ja: その他の設定

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Payment methods
ja: 決済方法

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Vendor account number
ja: ベンダーアカウント番号
