DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Brazil
pt: Brasil

en: Mexico
pt: México

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: Bank transfer
pt: Transferência bancária

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Payment methods
pt: Métodos de Pagamento

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Vendor account number
pt: Número da conta de vendedor
