DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Brazil
ta: பிரேசில்

en: Chile
ta: சிலி

en: Argentina
ta: அர்ஜண்டினா

en: Mexico
ta: மெக்சிகோ
