DineroMail Payment for Ubercart (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Mexico
uk: Мексика

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Other settings
uk: Інші налаштування

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Vendor account number
uk: Номер облікового запису продавця

en: Item text
uk: Пункт текст
