Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Shipping
fi: Toimitus

en: Please select
fi: Valitse

en: Not applicable
fi: Ei käytössä

en: Billing
fi: Laskutus
