Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Please select
hu: Választás szükséges

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Billing
hu: Számlázás
