Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Shipping
tr: Kargo

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz

en: Not applicable
tr: Uygulanmıyor
