Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Shipping
de: Versandkosten

en: Please select
de: Bitte auswählen

en: Not applicable
de: Nicht zutreffend

en: Billing
de: Abrechnung
