Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Please select
fa: لطفا انتخاب کنید

en: Not applicable
fa: غیر مرتبط
