Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Shipping
ja: 配送

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Please select
ja: 選択してください

en: Not applicable
ja: 適用不可

en: Billing
ja: 請求
