Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Shipping
ru: Доставка

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Please select
ru: Пожалуйста, выберите

en: Not applicable
ru: Не применимо

en: Billing
ru: Счет
