Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Shipping
fr: Expédition

en: Please select
fr: Veuillez sélectionner

en: Not applicable
fr: Non applicable

en: Billing
fr: Facturation
