Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma
