Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Shipping
uk: Доставка

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: Billing
uk: Платежі
