Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save
da: Gem

en: Shipping
da: Forsendelse

en: Please select
da: Vælg venligst

en: Not applicable
da: Ikke relevant

en: Billing
da: Fakturering
