Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Shipping
es: Envío

en: Please select
es: Seleccione por favor

en: Not applicable
es: No aplicable

en: Billing
es: Dirección de Pago
