Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: Shipping
pt: Envio

en: Please select
pt: Selecione...

en: Not applicable
pt: Não aplicável

en: Billing
pt: Cobrança
