Ubercart Disable States (Zones) (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Billing
sk: Fakturácia
