Order Total Discount (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: edit
ar: تحرير

en: Operation
ar: عملية
