Order Total Discount (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: edit
ast: editar

en: Operation
ast: Operación
