Order Total Discount (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: edit
ca: edita

en: Operation
ca: Operació

en: Discount
ca: Descompte

en: Ubercart - core (optional)
ca: Ubercart - nucli (opcional)
