Order Total Discount (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: delete
da: slet

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: edit
da: redigér

en: Operation
da: Handling

en: Discount
da: Rabat

en: Global Settings
da: Globale indstillinger
