Order Total Discount (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: edit
es: editar

en: Operation
es: Operación

en: Discount
es: Descuento

en: Global Settings
es: Opciones Globales

en: Ubercart - core (optional)
es: Ubercart - núcleo (opcional)

en: Add Rate
es: Añadir tarifa
