Order Total Discount (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: edit
et: muuda

en: Operation
et: Operatsioon

en: Discount
et: Allahindlus

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)
