Order Total Discount (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: edit
eu: editatu

en: Operation
eu: Eragiketa
