Order Total Discount (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: edit
fa: ویرایش

en: Operation
fa: عملکرد

en: Discount
fa: تخفیف

en: Ubercart - core (optional)
fa: آبرکارت - هسته (اختیاری)
