Order Total Discount (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: delete
is: strika

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: edit
is: broyt

en: Operation
is: Gerð
