Order Total Discount (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: edit
gl: editar

en: Operation
gl: Operación

en: Discount
gl: Desconto

en: Ubercart - core (optional)
gl: Estado das actualizacións do núcleo de Drupal
