Order Total Discount (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Operation
gu: કાર્યો
