Order Total Discount (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: edit
hr: uredi

en: Operation
hr: Operacija
